FAQ

 1. Czym charakteryzuje się Poliglotek?

  Specjalizujemy się w nauce dzieci języka angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. W trakcie zajęć najmłodsi mają możliwość brania udziału w różnego rodzaju działaniach interakcyjnych, jak i twórczych, co oznacza naukę poprzez zabawę (śpiewamy piosenki, mówimy wierszyki, gramy w gry oraz bawimy się specjalnie przyniesionymi rekwizytami, które są bliskie dziecięcej rzeczywistości). Dokładamy wszelkich starań, aby nauka w grupach, jak i indywidualna kojarzyła się dzieciom jak najlepiej. Zajęcia są oczywiście odpowiednio dopasowane do wieku naszych uczniów.

 2. Jak prowadzony jest wasz kurs angielskiego dla dzieci?

  Metoda, wykorzystywana podczas zajęć to lata doświadczeń i zdobywanej przez nas wiedzy. Wszystkie używane materiały do zajęć, jak ich tematyka są odpowiednio dostosowane do wieku dzieci. Uczymy przede wszystkim jak uzyskać i przekazać informację w języku obcym, co jest bardzo ważną umiejętnością.

 3. Jakie kwalifikacje posiadają wasi nauczyciele?

  Osoby uczące dzieci w Poliglotku to ludzie, których pasją jest nauka języków obcych, naprawdę lubią to co robią! Posiadamy doświadczenie w kontaktach z dziećmi i wiedzę o tym jak się nimi zajmować i je zainteresować. Więcej informacji związanych z naszym zespołem możecie Państwo znaleźć w zakładce 'O nas'.

 4. Jak długo trwają wasze kursy językowe i w jaki sposób prowadzone są lekcje?

  Nasze kursy grupowe trwają przeważnie dwa semestry. W przypadku zajęć indywidualnych czas zajęć jest dostosowany do indywidualnych preferencji kursanta.

 5. Czy rodzice mogą uczestniczyć w lekcji?

  W przypadku zajęć indywidualnych rodzic może przysłuchiwać się zajęciom z drugiego pokoju, w przypadku zajęć grupowych rodzice oczekują na swoje dzieci w przeznaczonym do tego miejscu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przebiegiem zajęć lektor bardzo chętnie udzieli na nie odpowiedzi.

 6. W jaki sposób mogę zapłacić za wasz kurs językowy?

  Opłaty za kursy odbywają się tylko na konto bankowe.

 7. Ile zajęć w tygodniu prowadzi Poliglotek?

  Nasze zajęcia mogą odbywać się od jednego do pięciu razy w tygodniu. Częstotliwość zajęć zależy od tego jak szybko kursanci chcą osiągnąć efekty. Najsensowniej jest aby zajęcia odbywały się minimalnie dwa razy w tygodniu.

 8. Co można znaleźć w ofercie waszej firmy?

  W szerokiej ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć między innymi zajęcia dla przedszkoli i żłobków, dla szkół podstawowych, a także kursy indywidualne. Przede wszystkim uczymy dzieci poprzez zabawę, posiadamy spójny autorski program nauczania, a także doświadczonych lektorów.

 9. W jaki sposób można skontaktować się z waszą firmą?

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny na numer 691-407-586 lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook