Zajęcia w Szczecinie!

Od lutego zajęcia z języka angielskiego z Poliglotkiem odbywają się również w Szczecinie.

Współpraca z wydawnictwem Pearson

Wszystkie starsze dzieci uczą się przy wykorzystaniu podręczników renomowanego wydawnictwa Pearson. Jednym z najciekawszych a zarazem najlepiej dostosowanych do wieku dzieci tytułów są podręczniki "Our Discovery Island". Podręczniki te poprzez swoją niezwykle ciekawą treść sprawiają, że dziecko przy okazji dobrej zabawy uczy się języka angielskiego. Warto dodać, że nasze zajęcia to nie tylko praca z podręcznikiem - dla dzieci z szkół podstawowych mamy również swój własny autorski program i odpowiednio dostosowane do wieku dzieci materiały.

:)

dzieci1.jpg

Rain rain go away! :))

rain.jpg

Kto pamięta nasz wierszyk?

Rain rain go away
Come again another day
We want to go outside and play
Rain rain go to Spain