Angielski dla dzieci przez muzykę - dlaczego działa?

Muzyka i język to dla umysłu prawie to samo. Bicie serca mamy jest pierwszym dźwiękiem, jaki słyszy dziecko przed narodzeniem, dlatego muzyka działa na nas niezwykle stymulująco. Większość dzieci przychodzi na świat z naturalną możliwością słyszenia całej dostępnej uchu ludzkiemu skali dźwięków. Jest to kluczowe dla takiego zjawiska jak nauka języka ojczystego, a dzięki temu –również dla nauki języka angielskiego czy innych języków obcych.

Angielski dla dzieci jest łatwo przyswajalny poprzez piosenki, ze względu na powtarzające się rytmicznie słowa. Naturalnie i bez wysiłku poznają one brzmienie i gramatykę języka, a następnie- wymowę. Dzięki temu język angielski dla dzieci kojarzy się z przyjemnością i zabawą, a w następnych etapach rozwoju najmłodsi mają motywacją do dalszego zgłębiania go.

Nasze kursy językowe dla dzieci w Poznaniu i innych miastach w dużej mierze opierają się na muzyce. Wykorzystujemy piosenki, czasem proste choreografie i instrumenty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz również:

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook