Aktualności

Muzyka i język to dla umysłu prawie to samo. Bicie serca mamy jest pierwszym dźwiękiem, jaki słyszy dziecko przed narodzeniem, dlatego muzyka działa na nas niezwykle stymulująco. Większość dzieci przychodzi na świat z naturalną możliwością słyszenia całej dostępnej uchu ludzkiemu skali dźwięków. Jest to kluczowe dla takiego zjawiska jak nauka języka ojczystego, a dzięki temu –również dla nauki języka angielskiego czy innych języków obcych.

Angielski dla dzieci jest łatwo przyswajalny poprzez piosenki, ze względu na powtarzające się rytmicznie słowa. Naturalnie i bez wysiłku poznają one brzmienie i gramatykę języka, a następnie- wymowę. Dzięki temu język angielski dla dzieci kojarzy się z przyjemnością i zabawą, a w następnych etapach rozwoju najmłodsi mają motywacją do dalszego zgłębiania go.

Nasze kursy językowe dla dzieci w Poznaniu i innych miastach w dużej mierze opierają się na muzyce. Wykorzystujemy piosenki, czasem proste choreografie i instrumenty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz również:

Od lutego zajęcia z języka angielskiego z Poliglotkiem odbywają się również w Szczecinie.

Wszystkie starsze dzieci uczą się przy wykorzystaniu podręczników renomowanego wydawnictwa Pearson. Jednym z najciekawszych a zarazem najlepiej dostosowanych do wieku dzieci tytułów są podręczniki "Our Discovery Island". Podręczniki te poprzez swoją niezwykle ciekawą treść sprawiają, że dziecko przy okazji dobrej zabawy uczy się języka angielskiego. Warto dodać, że nasze zajęcia to nie tylko praca z podręcznikiem - dla dzieci z szkół podstawowych mamy również swój własny autorski program i odpowiednio dostosowane do wieku dzieci materiały.

rain.jpg

Kto pamięta nasz wierszyk?

Rain rain go away
Come again another day
We want to go outside and play
Rain rain go to Spain
Never show your face again :):)

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook