Język hiszpański dla dzieci

cwiczenia

Języki obce są świetną szansą na rozwój Twojego malucha! Poliglotek oferuje Państwu nie tyko język angielski dla dzieci, ale również język hiszpański czy francuski. Poznań jest głównym miejscem działania naszej szkoły, ale posiadamy uczniów również z okolic tego miasta. Nauka przez zabawę sprawia, że pociechy o wiele chętniej przychodzą na nasze zajęcia i z entuzjazmem poznają nowe hiszpańskie słówka. W dzieciństwie o wiele łatwiej przyswaja się nową wiedzę, dlatego naukę z nami warto rozpocząć już w pierwszych latach życia dziecka.

Charakterystyka lekcji od Poliglotka

Nauka języka hiszpańskiego w Poliglotku to przede wszystkim dobra zabawa oraz komunikacja. Nasze zajęcia charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego malucha, tak aby każdy z uczniów był zainteresowany lekcjami. Dzieci słuchają i rozmawiają o tym, co najbardziej je interesuje - kolory, zwierzęta, rośliny czy ulubione zabawki. Poznają nowe słownictwo oraz struktury gramatyczne podczas gier ruchowych, tańczenia oraz śpiewania. Metody lekcji prowadzonych przez naszą szkołę są stale konsultowane z renomowanymi placówkami tak, by uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Kim są nauczyciele języka hiszpańskiego w Poliglotku?

  Nasi nauczyciele języka hiszpańskiego to zazwyczaj osoby, które wiele lat spędziły w kraju gdzie językiem urzędowym jest hiszpański. Zespół Poliglotka jest zafascynowany kulturą hiszpańską, dlatego chcemy dzielić się swoją wiedzą i przeżyciami w celu jej popularyzacji wśród najmłodszych.

 2. Jak często organizowane są lekcje?

  Ilość zajęć języka hiszpańskiego zależy od oczekiwań rodzica oraz potrzeb danego dziecka. Nasze lekcje odbywają się od jednego, do pięciu razy w tygodniu. Im częściej zajęcia odwiedzane są przez pociechę, tym szybciej przynoszą one efekty.

 3. Czy obecność rodzica konieczna jest podczas zajęć?

  Podczas zajęć indywidualnych rodzice mogą przysłuchiwać się lekcji z drugiego pomieszczenia. W przypadku zajęć grupowych rodzic powinien poczekać na swoją pociechę w wyznaczonym do tego miejscu. W przypadku wątpliwości, nasz nauczyciel chętnie przedstawi Państwu przebieg prowadzonych zajęć.

 4. Mam dodatkowe pytania dotyczące nauki hiszpańskiego, jak skontaktować się z Poliglotkiem?

  Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Na stronie kontaktowej znajdą Państwo nasz adres email, numer telefonu oraz formularz.

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook