Nauka języka z Poliglotkiem

Dołączenie do Unii Europejskiej w 2004 roku otworzyło, przed nami i kolejnymi pokoleniami, wielkie możliwości. W obliczu XXI wieku niezwykle ważne stały języki obce. Każdego dnia do Polski przyjeżdżają tysiące obcokrajowców, tysiące Polaków wyjeżdża za granicę. Powodem nie jest już tylko praca, ale także edukacja i zdobywanie nowych wspomnień. Kiedy podróżowanie jest codziennością i granice krajów zacierają się, warto uczyć się języków od najmłodszych lat. Jako dzieci o wiele łatwiej przyswajamy wiedzę.

Jaki język wybrać?

Polska graniczy z siedmioma państwami, a każde z nich używa innego języka. Należy zastanowić się, który z nich będzie dla Nas i naszych pociech najprzydatniejszy. Niezależnie czy myślą Państwo o krótkim wyjeździe za granicę czy wieloletnim pobycie, warto pomyśleć o nauce długoterminowo. W naszej szkole najczęściej uczymy języka angielskiego, ponieważ jest używany w wielu krajach i znany przez większość społeczeństwa. Coraz popularniejsza wśród naszych kursantów staje się nauka języka hiszpańskiego oraz niemieckiego i francuskiego.

  • Język angielski dla dzieci

    Język angielski dla dzieci to najlepszy wybór jako pierwszy język obcy, którego będzie uczyła się nasza pociecha. Kiedyś łacina, potem francuski, teraz to właśnie angielski króluje na świecie. Jest językiem międzynarodowym, używanym przez około 2 miliardy ludzi na świecie. Właśnie dlatego podstawą poznańskich Poliglotków jest język angielski.

  • Język hiszpański

    Kraje Unii Europejskiej to jednak nie tylko kraje anglojęzyczne, dlatego niezwykle ważne są również inne języki. Angielski to norma, jednakże coraz częściej wymaga się od przyszłych pracowników znajomości co najmniej dwóch języków obcych. Nauka hiszpańskiego otwiera naszemu dziecku drogę do niezwykle ciekawej kultury i specyfiki Hiszpanii.

  • Język francuski

    Język francuski stracił miano najpopularniejszego języka na świecie, ale nadal w samej Europie używany jest w aż 6 krajach. Kurs francuskiego to przepustka do języka uważanego za najpiękniejszy na świecie. Warto mieć na uwadze, że Francuzi nie używają angielskiego w swoim kraju. Jeśli planujesz podróż do Paryża, wcześniejsza nauka języka na pewno będzie przydatna.

Dlaczego warto uczyć dzieci

Dzieciństwo to wyjątkowy moment w naszym życiu. Jesteśmy czystą kartą, która chętnie chłonie wiedzę. Im wcześniej zaczniemy naukę z naszą pociechą, tym lepsze będą efekty naszej pracy. Kurs angielskiego dla dzieci jest aktualnie kluczem do sukcesu w przyszłości. Sam Poznań jest miejscem wielokulturowym i wymaga od nas nowych narzędzi komunikacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naukę języków!

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook