O nas

Nasza metoda

Kurs angielskiego dla dzieci oraz innych języków z naszej oferty, dopasowane są do wymagań wybranej grupy wiekowej. Metoda wykorzystywana przez szkołę Poliglotek opiera się w dużym stopniu na podejściu komunikacyjnym. W związku z tym, iż jedną z najważniejszych funkcji języka jest przekazywanie i uzyskiwanie informacji, staramy się dostosować do tego nasz model nauczania. Hiszpański czy angielski dla dzieci z naszymi lektorami to gry, zabawy, piosenki, które angażują uwagę dziecka oraz ułatwiają naturalną akwizycję nowego materiału.

Więcej

Osoby

Moja przygoda z angielskim rozpoczęła się już 20 lat temu, kiedy to mając pięć lat z rodzicami przenieśliśmy się do Stanów Zjednoczonych, gdzie przez rok uczęszczałem do anglojęzycznego przedszkola. To właśnie pobyt w USA w tak młodym wieku, pozwolił mi na opanowanie języka i akcentu do tego stopnia, iż jest on praktycznie identyczny z tym, którym posługują się mieszkańcy tego kraju. Gdy poznałem Elizę, nasza wspólna pasja skłoniła nas do założenia szkoły w Poznaniu.

Więcej

Historia

Na samym początku naszej działalności mieliśmy mnóstwo pomysłów na nazwę naszej szkoły, jednak jedno wiedzieliśmy na pewno – miało to być miejsce uczące najmłodszych. Jako dyplomowani pedagodzy zafascynowani dziecięcymi możliwościami poznawczymi i akwizycji, chcieliśmy stworzyć system, który jest dla nich przyjemny i rozwijający. Początkowo był to język angielski dla dzieci, ale z czasem udało nam się wprowadzić także inne języki do naszej oferty. Uwielbiamy pracować z maluchami ze względu na ich otwarcie na świat i nowe wiadomości oraz naturalną radość.

Więcej

Referencje

Poliglotek prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego, francuskiego oraz angielskiego dla dzieci w Poznaniu już od lat. Efektem naszej ciężkiej lecz satysfakcjonującej pracy jest współpraca nawiązana ze zlokalizowanymi tutaj żłobkami i przedszkolami. Regularnie prowadzimy także kursy angielskiego dla dzieci w szkołach podstawowych oraz indywidualne. Nasi partnerzy docenili ogrom zaangażowania oraz serca, który wkładamy w nasze lekcje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się wystawionymi przez nich referencjami.

Więcej

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook