Język angielski dla dzieci

 

cwiczenia

Nauka języka angielskiego to dla najmłodszych dzieci nie lada wyzwanie. By pierwsze lekcje nie zniechęciły malucha do dalszej edukacji, poślij je do szkoły, która wie, jak uczyć skutecznie, ciekawie i bezstresowo. Taką szkołą jest Poliglotek znajdujący się w Poznaniu. Angielski dla dzieci to inwestycja w jego przyszłość. Im szybciej dziecko będzie miało styczność z językiem obcym tym lepiej będzie przyswajało widzę w przyszłości. Łatwiej będzie mu zarówno w szkole jak i w życiu dorosłym. By rodzic miał kontrolę nad tym, czego uczy się jego pociecha, może z łatwością online sprawdzić materiał, który został już przerobiony oraz ćwiczenia, które są do odrobienia w domu. Przekonaj się, że i Twoja pociecha z łatwością pokocha naukę języków obcych!

Prowadzimy angielski dla dzieci w oparciu o ich naturalną łatwość akwizycji języka. Badania naukowe pokazują, że maluchy znacznie łatwiej przyswajają nowe słowa i zwroty niż dorośli, ponieważ opanowują w ten sposób również swoją rodzimą mowę. Jeśli w podobny sposób otoczymy je językiem obcym, bez wysiłku zapamiętają znaczenie wskazanych przedmiotów, wykonywanych czynności czy doświadczanych sytuacji. Posiłkujemy się przy tym gestykulacją, obrazkami i innymi pomocami naukowymi, które ułatwiają identyfikację słowa z jego semantyką. Serdecznie zapraszamy na oparty na wspólnej zabawie i codziennej komunikacji w języku obcym kurs angielskiego dla dzieci. Poznań stanowi naszą siedzibę, gdzie funkcjonujemy w wielu szkołach podstawowych, przedszkolach i żłobkach.

Język angielski dla żłobków

Język angielski dla żłobków

Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w żłobkach, proponując nasze metody nauczania nawet półtorarocznym maluchom. Kontakt z tak młodymi słuchaczami wymaga specjalnego podejścia oraz przygotowania "lekcji", aby stworzyć bezpieczną i pełną pozytywnej energii atmosferę. Angielski dla dzieci od 1,5 do 3 roku życia to przede wszystkim stworzone przez nas gry i zabawy, które stymulują akwizycję języka oraz zachęcają najmłodszych do poznania tej formy komunikacji. Angażujemy wszystkie zmysły malucha, co znakomicie wpływa na zapamiętywanie.

Więcej

Język angielski dla dzieci z przedszkoli

Język angielski dla dzieci z przedszkoli

Nasz kurs angielskiego dla dzieci może być także elementem zajęć w przedszkolu. Współpracujemy z placówkami zlokalizowanymi na terenie Poznania oraz okolic, ciesząc się ich dobrym zdaniem oraz ciężko wypracowanym zaufaniem. Zależy nam na wykorzystaniu naturalnych zdolności akwizycji języka u najmłodszych, stąd też nasze zajęcia opierają się w dużej mierze na zabawach, grach oraz piosenkach. Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym ze szkołą Poliglotek pozwoli maluchom na poznanie pierwszych słówek i osłuchanie się z językiem.

Więcej

Język angielski dla uczniów szkół podstawowych

Język angielski dla uczniów szkół podstawowych

Autorska metoda Poliglotek sprawia, że język angielski dla dzieci w wieku szkolnym jest świetnie odbierany zarówno przez uczniów, jak i ich rodziców. Poznań jest miastem, w którym prowadzimy nasze zajęcia, współpracując z wieloma szkołami podstawowymi. Aby umożliwić najmłodszym naturalną naukę z naszymi lektorami w wybranej placówce, rodzice muszą zebrać zaledwie pięciu chętnych. Nasza kadra dopilnuje tego, aby zajęcia angielskiego dla dzieci sprawiały im dużo radości oraz zadowolenia z każdego, nawet najmniejszego, odnoszonego sukcesu.

Więcej

Kursy indywidualne

Kursy indywidualne

Szkoła Językowa Poliglotek prowadzi także indywidualne kursy angielskiego dla dzieci, które odbywają się w domach prywatnych zlokalizowanych w Poznaniu. Nasi lektorzy przygotowują zajęcia dopasowane do poziomu zaawansowania malucha oraz jego wieku, aby w przyjemnej i bezstresowej atmosferze umożliwić mu przyswajanie wiedzy. Specjalizujemy się w nauczaniu najmłodszych, dlatego przygotowujemy adekwatne pomoce naukowe oraz dbamy o dobre samopoczucie dzieci. Zachęcamy je do komunikacji w języku angielskim podczas rozwijających zabaw oraz gier.

Więcej

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook