Język angielski dla dzieci

 

cwiczenia

Nauka języka angielskiego to dla najmłodszych dzieci nie lada wyzwanie. By pierwsze lekcje nie zniechęciły malucha do dalszej edukacji, poślij je do szkoły, która wie, jak uczyć skutecznie, ciekawie i bezstresowo. Taką szkołą jest Poliglotek znajdujący się w Poznaniu. Angielski dla dzieci to inwestycja w jego przyszłość. Im szybciej dziecko będzie miało styczność z językiem obcym tym lepiej będzie przyswajało widzę w przyszłości. Łatwiej będzie mu zarówno w szkole jak i w życiu dorosłym. By rodzic miał kontrolę nad tym, czego uczy się jego pociecha, może z łatwością online sprawdzić materiał, który został już przerobiony oraz ćwiczenia, które są do odrobienia w domu. Przekonaj się, że i Twoja pociecha z łatwością pokocha naukę języków obcych!

Prowadzimy angielski dla dzieci w oparciu o ich naturalną łatwość akwizycji języka. Badania naukowe pokazują, że maluchy znacznie łatwiej przyswajają nowe słowa i zwroty niż dorośli, ponieważ opanowują w ten sposób również swoją rodzimą mowę. Jeśli w podobny sposób otoczymy je językiem obcym, bez wysiłku zapamiętają znaczenie wskazanych przedmiotów, wykonywanych czynności czy doświadczanych sytuacji. Posiłkujemy się przy tym gestykulacją, obrazkami i innymi pomocami naukowymi, które ułatwiają identyfikację słowa z jego semantyką. Serdecznie zapraszamy na oparty na wspólnej zabawie i codziennej komunikacji w języku obcym kurs angielskiego dla dzieci. Poznań stanowi naszą siedzibę, gdzie funkcjonujemy w wielu szkołach podstawowych, przedszkolach i żłobkach.

Korzyści z nauki języka angielskiego

Zajęcia prowadzone w Szkole Językowej Poliglotek w Poznaniu, takie jak angielski dla dzieci pozwalają zdobyć niezbędne umiejętności komunikacyjne, przy okazji pozytywnie wpływając na ogólny rozwój w innych dziedzinach. Zdolność posługiwania się językiem obcym już od najmłodszych lat otwiera bowiem naszym podopiecznym wiele możliwości, włączając w to budowanie relacji z rówieśnikami na całym świecie czy też dostęp do światowej literatury lub filmów. Tym samym dzieci uczą się logicznego myślenia, trenują pamięć oraz koncentrację, zyskując pewność siebie podczas rozmów z innymi.

Profesjonalny zespół nauczycieli

Zespół specjalistów w Poliglotku składa się z doświadczonych i kompetentnych nauczycieli będących niezbędnym wsparciem w procesie edukacji dzieci. Rola pedagogów opiera się w głównej mierze na nauczaniu, ale również na kształtowaniu postaw, kompetencji społecznych i rozwijaniu indywidualnych talentów podopiecznych. Z tego powodu dostosowujemy więc zakres podejmowanych tematów oraz cały kurs angielskiego dla dzieci w Poznaniu do indywidualnych preferencji czy też aktualnego stanu wiedzy, tworząc w ten sposób inspirujące środowisko, gdzie uczniowie czują się swobodnie i bezpiecznie.

Charakterystyka zajęć w Poliglotku

Lekcje w placówce Poliglotek, obejmujące język angielski dla dzieci, prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów, korzystających z innowacyjnych metod pedagogicznych, co sprawia, że nauka staje się dla dzieci fascynująca. Dzięki interaktywności zadań i koncentracji na komunikacji uczniowie mogą się skutecznie rozwijać, jednocześnie spędzając czas w ciekawy sposób. Dodatkowym atutem oferty proponowanej przez szkołę jest ponadto zastosowanie w procesie nauczania nowoczesnych technologii, aby spotkania były atrakcyjne dla młodego pokolenia.

Najczęściej zadawane pytania

  1. Czy dzieci muszą być przygotowane do zajęć?

    Biorąc pod uwagę zróżnicowany poziom znajomości języka angielskiego, specjaliści ze Szkoły Językowej Poliglotek prowadząc konkretne grupy zajęciowe, dopasowują tematykę lekcji do różnych poziomów zaawansowania, począwszy od zupełnych podstaw, aż po bardziej skomplikowane zagadnienia, dlatego zupełnie nie ma takiej potrzeby, aby w jakikolwiek sposób przygotowywać dziecko do zajęć.

  2. Czy istnieje możliwość nauki angielskiego online?

    Wszystkim chętnym umożliwiamy naukę języka angielskiego online, ponieważ jest to doskonała opcja dla osób ceniących elastyczność zarówno względem miejsca, jak i czasu odbywania się zajęć. Platforma online, z jakiej korzystamy, ułatwia prowadzenie interaktywnych zajęć, utrzymując motywację do nauki poprzez ciekawe gry, zabawy, piosenki oraz inne, nowoczesne narzędzia edukacyjne.

  3. Ile zajęć tygodniowo prowadzonych jest w Poliglotku?

    Liczba zajęć w ciągu tygodnia, w których uczestniczą nasi podopieczni, może się między sobą różnić, jednak standardowo realizujemy od jednego do pięciu spotkań w tygodniu, w zależności od tego, jak szybko kursanci chcieliby zdobyć określony zasób wiedzy. Przyjmuje się jednak, że najlepiej uczęszczać na minimum dwie lekcje tygodniowo, aby skutecznie przyswoić niezbędne informacje.

Nasza oferta

Język angielski dla żłobków

Język angielski dla żłobków

Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w żłobkach, proponując nasze metody nauczania nawet półtorarocznym maluchom. Kontakt z tak młodymi słuchaczami wymaga specjalnego podejścia oraz przygotowania "lekcji", aby stworzyć bezpieczną i pełną pozytywnej energii atmosferę. Angielski dla dzieci od 1,5 do 3 roku życia to przede wszystkim stworzone przez nas gry i zabawy, które stymulują akwizycję języka oraz zachęcają najmłodszych do poznania tej formy komunikacji. Angażujemy wszystkie zmysły malucha, co znakomicie wpływa na zapamiętywanie.

Więcej

Język angielski dla dzieci z przedszkoli

Język angielski dla dzieci z przedszkoli

Nasz kurs angielskiego dla dzieci może być także elementem zajęć w przedszkolu. Współpracujemy z placówkami zlokalizowanymi na terenie Poznania oraz okolic, ciesząc się ich dobrym zdaniem oraz ciężko wypracowanym zaufaniem. Zależy nam na wykorzystaniu naturalnych zdolności akwizycji języka u najmłodszych, stąd też nasze zajęcia opierają się w dużej mierze na zabawach, grach oraz piosenkach. Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym ze szkołą Poliglotek pozwoli maluchom na poznanie pierwszych słówek i osłuchanie się z językiem.

Więcej

Język angielski dla uczniów szkół podstawowych

Język angielski dla uczniów szkół podstawowych

Autorska metoda Poliglotek sprawia, że język angielski dla dzieci w wieku szkolnym jest świetnie odbierany zarówno przez uczniów, jak i ich rodziców. Poznań jest miastem, w którym prowadzimy nasze zajęcia, współpracując z wieloma szkołami podstawowymi. Aby umożliwić najmłodszym naturalną naukę z naszymi lektorami w wybranej placówce, rodzice muszą zebrać zaledwie pięciu chętnych. Nasza kadra dopilnuje tego, aby zajęcia angielskiego dla dzieci sprawiały im dużo radości oraz zadowolenia z każdego, nawet najmniejszego, odnoszonego sukcesu.

Więcej

Kursy indywidualne

Kursy indywidualne

Szkoła Językowa Poliglotek prowadzi także indywidualne kursy angielskiego dla dzieci, które odbywają się w domach prywatnych zlokalizowanych w Poznaniu. Nasi lektorzy przygotowują zajęcia dopasowane do poziomu zaawansowania malucha oraz jego wieku, aby w przyjemnej i bezstresowej atmosferze umożliwić mu przyswajanie wiedzy. Specjalizujemy się w nauczaniu najmłodszych, dlatego przygotowujemy adekwatne pomoce naukowe oraz dbamy o dobre samopoczucie dzieci. Zachęcamy je do komunikacji w języku angielskim podczas rozwijających zabaw oraz gier.

Więcej

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook