Język francuski dla dzieci

cwiczenia

Specjalizacją Poliglotka jest język francuski, język hiszpański oraz język angielski dla dzieci. Poznań jest głównym miejscem naszej działalności, jednakże prowadzimy zajęcia również w jego okolicy. Okazjonalnie mogą Państwo znaleźć naszą ofertę w innych miastach. Kurs języka francuskiego z Poliglotkiem to dla Twojego malucha przede wszystkim świetna zabawa! Nasze zajęcia odbywają się w formie gier ruchowych, konwersacji czy zabaw muzycznych, przez co dzieci przyswajają nowy język w naturalny sposób.

Nasze metody nauczania

W metodologii naszej działalności kierujemy się przede wszystkim dobrą zabawą oraz komunikatywnością. Język francuski to nie tylko gramatyka oraz słówka, ale przede wszystkim specyficzny akcent czy codzienne zwroty. Nasi lektorzy uczą dzieci jedynie tego, co jest dla nich najważniejsze oraz jest najlepiej dopasowane do ich umiejętności, zainteresowań i potrzeb. W Poliglotku nie ma mowy o nauce nad podręcznikiem, w ławce. Tworzymy zajęcia, które sprawiają, że dzieci bardzo chętnie do nas wracają i nie mogą doczekać się kolejnych spotkań.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile zajęć w ciągu tygodnia może prowadzić Poliglotek?

  Prowadzone przez nas zajęcia odbywają się od jednego do pięciu razy w tygodniu. Ich ilość jest zależna od tego jak szybko kursanci chcą osiągnąć efekty oraz jaki jest ich cel. Najbardziej optymalnym systemem są lekcje przynajmniej dwa razy w tygodniu.

 2. Czy rodzice mogą towarzyszyć dziecku podczas lekcji?

  Podczas zajęć rodzice powinni przebywać w innym pomieszczeniu. Dzięki temu dzieciom łatwiej jest się skupić. Przebieg lekcji może zostać przedstawiony rodzicom poprzez lektora. Dodatkowo, na naszej stronie internetowej znajduje się sekcja z materiałami z zajęć.

 3. Ile wynosi standardowy czas trwania jednego kursu językowego?

  Prowadzone przez nas kursy grupowe trwają zazwyczaj dwa semestry, natomiast zajęcia indywidualne odbywają się zgodnie z preferencjami kursanta. Ich czas zależy od personalnych potrzeb danego malucha.

 4. Na jakim poziomie prowadzony jest kurs języka francuskiego?

  Zajęcia z języka francuskiego zazwyczaj rozpoczynamy od nauczenia podstaw, by dzieci miały odpowiednią bazę do jego nauki i rozwijania w przyszłości. To właśnie dzięki lektorom Szkoły Poliglotek z Poznania dzieci mają okazję na pierwszy kontakt z wymową oraz słówkami języka francuskiego.

 5. Mam dodatkowe pytania dotyczące nauki, jak można się z Państwem skontaktować?

  Chętnie odpowiemy na Państwa pytania pod numerem telefonu 691 407 586 oraz pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na naszej stronie kontaktowej znajduje się również formularz kontaktowy.

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook