FAQ

 1. Czym charakteryzuje się Poliglotek?

  Specjalizujemy się w nauce dzieci języka angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. W trakcie zajęć najmłodsi mają możliwość brania udziału w różnego rodzaju działaniach interakcyjnych, jak i twórczych, co oznacza naukę poprzez zabawę (śpiewamy piosenki, mówimy wierszyki, gramy w gry oraz bawimy się specjalnie przyniesionymi rekwizytami, które są bliskie dziecięcej rzeczywistości). Dokładamy wszelkich starań, aby nauka w grupach, jak i indywidualna kojarzyła się dzieciom jak najlepiej. Zajęcia są oczywiście odpowiednio dopasowane do wieku naszych uczniów.

 2. Jak prowadzony jest wasz kurs angielskiego dla dzieci?

  Metoda, wykorzystywana podczas zajęć to lata doświadczeń i zdobywanej przez nas wiedzy. Wszystkie używane materiały do zajęć, jak ich tematyka są odpowiednio dostosowane do wieku dzieci. Uczymy przede wszystkim jak uzyskać i przekazać informację w języku obcym, co jest bardzo ważną umiejętnością.

 3. Jakie kwalifikacje posiadają wasi nauczyciele?

  Osoby uczące dzieci w Poliglotku to ludzie, których pasją jest nauka języków obcych, naprawdę lubią to co robią! Posiadamy doświadczenie w kontaktach z dziećmi i wiedzę o tym jak się nimi zajmować i je zainteresować. Więcej informacji związanych z naszym zespołem możecie Państwo znaleźć w zakładce 'O nas'.

 4. Jak długo trwają wasze kursy językowe i w jaki sposób prowadzone są lekcje?

  Nasze kursy grupowe trwają przeważnie dwa semestry. W przypadku zajęć indywidualnych czas zajęć jest dostosowany do indywidualnych preferencji kursanta.

 5. Czy rodzice mogą uczestniczyć w lekcji?

  W przypadku zajęć indywidualnych rodzic może przysłuchiwać się zajęciom z drugiego pokoju, w przypadku zajęć grupowych rodzice oczekują na swoje dzieci w przeznaczonym do tego miejscu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przebiegiem zajęć lektor bardzo chętnie udzieli na nie odpowiedzi.

 6. W jaki sposób mogę zapłacić za wasz kurs językowy?

  Opłaty za kursy odbywają się tylko na konto bankowe.

 7. Ile zajęć w tygodniu prowadzi Poliglotek?

  Nasze zajęcia mogą odbywać się od jednego do pięciu razy w tygodniu. Częstotliwość zajęć zależy od tego jak szybko kursanci chcą osiągnąć efekty. Najsensowniej jest aby zajęcia odbywały się minimalnie dwa razy w tygodniu.

 8. Co można znaleźć w ofercie waszej firmy?

  W szerokiej ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć między innymi zajęcia dla przedszkoli i żłobków, dla szkół podstawowych, a także kursy indywidualne. Przede wszystkim uczymy dzieci poprzez zabawę, posiadamy spójny autorski program nauczania, a także doświadczonych lektorów.

 9. Czy kursy językowe prowadzone są jedynie w określonych lokalizacjach?

  Kursy językowe oferowane przez naszą szkołę mogą zostać przeprowadzone w dowolnej placówce odpowiednio przystosowanej dla dzieci. W celu ustalenia szczegółów związanych z nauką zalecamy kontakt przy pomocy jednej z metod dostępnych na naszym portalu.

 10. Jak duże są grupy językowe podczas nauki języka angielskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego?

  Grupy, w których prowadzona jest nauka języka angielskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego liczą od 4 do 25 dzieci. W zależności od wielkości grupy nasi lektorzy są w stanie odpowiednio dostosować formę prowadzonych zajęć.

 11. Czy zejęcia prowadzone przez Poliglotek przygotowują uczniów do egzaminów na certyfikaty językowe?

  W przypadku dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej: Zajęcia opieramy na podręczniku oraz materiałach własnych, które opracowaliśmy w toku wieloletniej pracy z dziećmi. Nasi lektorzy w roku 2022 przygotowali 30 uczniów do sprawdzianu ósmoklasisty. Duża część naszych uczniów poprawiła swoje wyniki o kilkadziesiąt procent!

 12. Czy istnieje możliwość nauki języka w formie online?

  Dla zainteresowanych osób prowadzimy również zajęcia w formie online. W zależności od potrzeb zdalne lekcje ze szkołą Poliglotek przeprowadzone mogą zostać zarówno w grupie jak i indywidualnie.

 13. Czy wiedza uczniów weryfikowana jest w formie testów lub egzaminów?

  U dzieci z klas 4 do 8 przeprowadzamy testy, które pokazują ile materiału opanowało dziecko podczas trwania naszego kursu.

 14. W jaki sposób można skontaktować się z waszą firmą?

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny na numer 691-407-586 lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook