Wpływ nauki języków od najmłodszych lat

Choć trudno zdefiniować wiek, od którego najlepiej zacząć uczyć się języka obcego, z pewnością sprawdzi się tutaj znana zasada, czyli im wcześniej, tym lepiej, głównie z tego powodu, że już na etapie przedszkola, kurs angielskiego dla dzieci organizowany przez Szkołę Językową Poliglotek w Poznaniu, sprawdzi się świetnie. Nauka języka obcego wpływa pozytywnie na ogólny rozwój, a dzięki pokonaniu bariery językowej dziecko może otworzyć się na innych, łatwiej nawiązywać relacje. Jest to zatem inwestycja w kompetencje malucha i jego przyszłość.

Nauka języka od najmłodszych lat

Mówiąc o edukacji najmłodszych, coraz większą uwagę poświęca się temu, że już na wczesnym etapie rozwoju, angielski dla dzieci okazuje się świetną inwestycją w ogólny rozwój, pod względem pamięci, logicznego i kreatywnego myślenia, przynosząc także wiele innych korzyści. Współpraca z doświadczonymi lektorami umożliwia przeprowadzenie zajęć merytorycznych poprzez zabawę. W ten sposób maluchy spędzają czas z rówieśnikami, poznają wiele nowych i ciekawych informacji, przy okazji ucząc się nowych rzeczy.

Zacznij uczyć się z Poliglotkiem!

Warto wybrać naukę języka obcego od Szkoły Językowej Poliglotek w Poznaniu, ponieważ wieloletnie doświadczenie lektorów, umiejętności dydaktyczne, pozytywne nastawienie i przyjemna atmosfera sprzyjają efektywnej nauce wśród najmłodszych. Skuteczne przyswojenie języka już na tak wczesnym etapie umożliwia kompleksowy rozwój w kontekście nauki, kontaktów międzyludzkich i poznania samego siebie. Jest to możliwe dzięki autorskiemu programowi nauczania, który uwzględnia aktywizację oraz interakcję uczestników kursu, zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i grupowych.

  • Język angielski

    Kurs angielskiego dla dzieci od Szkoły Językowej Poliglotek z Poznania to świetna okazja, aby dziecko poprzez zabawę nauczyło się podstawowych słów i osłuchało się z językiem obcym. W ten sposób uczestnicy zajęć sprawnie przyswajają nowe informacje, przy okazji rozwijając własny umysł, zdobywając nowe umiejętności oraz kompetencje przydatne na kolejnych etapach nauki.

  • Język francuski

    Nieustannie się rozwijamy, dlatego oprócz angielskiego dla dzieci, oferujemy w Poznaniu także zajęcia z języka francuskiego. Naszym priorytetem jest naturalna komunikacja, więc dzieci poza teorią, starają się przede wszystkim praktykować zdobyte informacje, komunikując się z innymi w języku obcym.

  • Język hiszpański

    Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb klientów, dlatego tworzymy także dla dzieci kursy języka hiszpańskiego. Zależy nam na tym, aby w interesujący sposób poprzez kreatywne zabawy pokazać najmłodszym, że nauka naprawdę może być ciekawa, szczególnie jeśli chodzi o poznawanie innych kultur.

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook