Bum Bum Rurki - nauka angielskiego przez zabawę

Każdy z nas przekonał się niejednokrotnie, że muzyka wpływa na nastrój. Stymuluje do aktywności, zmienia stan emocjonalny, koi. Pobudza obszary mózgu, które odpowiadają za uczenie się, zapamiętywanie i mówienie, a ponadto relaksuje, obniża poziom napięcia, sprzyjając tym samym przyjmowaniu nowej wiedzy (co często bywa efektywnie wykorzystywanie w nauce, takiej jak kursy angielskiego dla dzieci.

Dlatego bardzo cenimy wykorzystanie różnych pomocy naukowych, które angażują dzieci wielozmysłowo. Takim narzędziem są np. Bum Bum Rurki.

Bum Bum Rurki to zestaw kolorowych rurek z bezpiecznego, lekkiego tworzywa, o różnej długości, nastrojonych na różne wysokości dźwięku. Gramy na nich, uderzając nimi o podłogę, krzesła lub o kolana i inne powierzchnie, a mnogość dostępnych kombinacji (np. skale diatoniczne, chromatyczne czy basowe) pozwalają na stworzenie z dziećmi całej orkiestry!

Język angielski dla dzieci nie musi opierać się na słuchaniu i mówieniu. Wykorzystanie pomocy takiej jak Bum Bum Rurki daje nieograniczone możliwości przyswajania wiedzy. Możemy wykorzystywać je np. do rytmizacji słów, zaznaczania konkretnych słów w piosence, reagowania na wyrazy o pewnym znaczeniu i do całej gamy innych gier i zabaw.

Nasze kursy angielskiego dla dzieci w Poznaniu przetestowały tę edukacyjna zabawkę, dlatego możemy ją świadomie polecić.

 

Są Państwo zainteresowani? Zapraszamy na stronę producenta

 

Zobacz również:

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook