Figurki do nauki liczenia i rozpoznawania kolorów

Nasze kursy językowe dla dzieci w Poznaniu bardzo lubią kreatywnie wykorzystywać pomoce naukowe o wszechstronnym zastosowaniu. Często można je dostać w przystępnych cenach i użyć do wielu różnorodnych gier, zabaw i nauki różnych dziedzin. Dzięki temu możemy je wykorzystywać do nauki angielskiego dla dzieci, do naszych zajęć z rytmiki, logopedii i hiszpańskiego – a następnie z czystym sumieniem polecić je Państwu .

Doskonałym przykładem takiej zabawki są figurki do nauki liczenia i rozpoznawania kolorów, Rodzina (producent: Learning Resources).

Kolorowy zestaw 72 szt. przedstawiający rodzinę, składającą się z postaci mamy, taty, 3 dzieci i kotka, 12 rodzin w 6 kolorach idealnie nadaje się do nauki liczenia, sortowania, rozpoznawania kształtów i kolorów. Mama może brać niemowlę na ręce, tata może przytulać kotka. Przy tak bogatym zestawie możemy też tworzyć rodziny z 4, 5, 6 dzieci itp. Dzieci mogą bawić się ze sobą, można tworzyć miasta i całe społeczności, szkoły (i co tylko dusza zapragnie).

Nauka języka angielskiego dla dzieci może korzystać z tych zabaw, prowadząc je w języku angielskim. Najmłodsi rozróżniają kolory, członków rodziny i zwierzątka w języku obcym. Wchodzą w poszczególne role, różne zawody (po angielsku) i liczą. Doskonalą umiejętności motoryczne, zdolności rozróżniania kształtów, rozmiarów oraz tworzenia zestawów.

Informacje o produkcie:

  • W zestawie: 72 postacie różnej wielkości w 6 kolorach: żółtym, pomarańczowym, niebieskim, czerwonym, zielonym i fioletowym. W każdej rodzinie - mama, tata, córka, syn, niemowlę i kot.
  • Cały zestaw mieści się w pojemniku z praktycznym uchwytem
  • Wykonane z wytrzymałego, nietoksycznego tworzywa
  • Wymiary największej figurki: 6 cm (tata).
  • Wymiary opakowania: 16 cm x 11 cm x 11 cm.

 

Są Państwo zainteresowani? Zapraszamy na stronę producenta

 

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook