Nasze zajęcia:

dziewczynka
Kurs Mini, Small, Medium oraz Big Poliglotek czyli zajęcia językowe dla najmłodszych i trochę starszych

Uczymy: angielskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 2 do 13 roku życia. Jest to 30 lub 45 minut zabawy spędzonej w miłej i przyjaznej atmosferze. Nauczanie maluchów odbywa się poprzez żywą interakcję z językiem – nie ma słówek, których dzieci uczą się na pamięć, oczywiście nie ma też analizowania budowy gramatycznej zdania. Są kolorowanki, piosenki, gry, zabawy interakcyjne oraz twórcze, które nie tylko aktywizują dzieci do działania, ale także stają się pretekstem do tego, by w sposób naturalny poznać język obcy. O naszej metodzie przeczytasz więcej w dziale metoda. Zajęcia z Poliglotkiem są także znakomitą okazją do poznawania najbardziej interesujących elementów kultury danego kraju.

 Dzieci wraz z naszymi nauczycielami będą zastanawiały się między innymi:

Czy Hiszpanie jedzą ośmiornice? (pulpo)

Co to jest święto pomidora? (La Tomatina)

Dlaczego właśnie w Wielkiej Brytanii dochodzi do najczęstszych spotkań z duchami ? (ghost)

Czy cherbata z mlekiem jest smaczna? (tea served with milk)

Dlaczego Francuzi tak bardzo lubią żaby i ślimaki? (grenouille et escargot)


Dbamy o to, by każde dziecko po zakończeniu zajęć miało poczucie, że odniosło sukces. Nie zmuszamy do mówienia w języku obcym, a raczej pozytywnie motywujemy maluchy do nowej formy komunikacji. „Nauka - zabawa” odbywa się w atmosferze wzajemnej akceptacji i wspierania w działaniach. Na naszych zajęciach korzystamy między innymi z materiałów wydawnictwa Edgard, które specjalizuje się w tworzeniu materiałów edukacyjnych dla dzieci. Materiały na nasze zajęcia zawsze przygotowywane są z myślą o konkretnej grupie wiekowej w kontekście bliskim dziecięcej rzeczywistości. W naszej szkole język angielski dla dzieci to wesoła zabawa praktycznie niezauważalnie połączona z nauką!

Posiadamy szeroką ofertę zajęć językowych dla dzieci najmłodszych a także dla tych z klas I – VI. Nie zamykamy się w nauczaniu jedynie języka angielskiego. Nasza szkoła prowadzi również kursy z hiszpańskiego oraz francuskiego. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy pionierami w nauczaniu tych języków wśród najmłodszych dzieci.

Prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci z wykorzystaniem autorskiej metody Poliglotek. Nad wszystkimi aktywnościami językowymi czuwają wykwalifikowani lektorzy oraz nativespeakerzy. Zapewniamy materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć oraz kontakt z kadrą psychologiczną i pedagogiczną.

Zajęcia odbywają się w szkołach podstawowych oraz przedszkolach, raz, dwa lub kilka razy w tygodniu. Są to specjalnie przygotowane i dostosowane do potrzeb wiekowych gry, zabawy oraz ćwiczenia, dzięki którym dzieci w sposób naturalny i bezstresowy poznają język obcy. Są to również pierwsze obcojęzyczne słowa – które dzieci potrafią zapisać i przeczytać. Jeśli zachodzi taka konieczność to podczas zajęć pomagamy dzieciom odrabiać zadania domowe, a także przygotowujemy je do sprawdzianów. Najbardziej szczęśliwi jesteśmy wtedy gdy dziecko czerpie radość i jest pozytywnie zmotywowane do nauki języka obcego.

Dodatkową atrakcją oraz zabawą językową dla dzieci, są organizowane przez nas oraz wystawiane przed rodzicami spektakle teatralne a także święta i festyny językowe. Dbamy o to, by każde dziecko po zakończeniu zajęć miało poczucie, że odniosło sukces. Nie zmuszamy do mówienia w języku obcym, a raczej pozytywnie motywujemy dzieci do nowej formy komunikacji. Nauka odbywa się w atmosferze wzajemnej akceptacji i wspierania w działaniach.

Nasze zajęcia są propozycją dla tych rodziców, którzy chcą by ich dzieci w sposób naturalny przyswoiły sobie bazę językową, tak niezbędną w XXI wieku.

 

ZOBACZ NASZE LOKALIZACJE !


Grupy wiekowe w naszej szkole:

  • 2-3
  • 3 – 4,5
  • 4,5 – 6
  • 6-9
  • 10-12
  • 13-15

 

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook