Aktualności

Dzieci, szczególnie w wieku przedszkolnym, zaczynają rozumieć coraz więcej i chętniej poznają otaczający je świat. Nic dziwnego, że jest to najlepszy czas, aby najmłodsi zaczęli się uczyć w takiej sytuacji również języka obcego. Angielski dla dzieci prowadzony przez specjalistów ze Szkoły Językowej Poliglotek w Poznaniu to wyjątkowa oferta. Pełni pasji lektorzy poprzez zaangażowanie i zabawę uczą dzieci nowego słownictwa i brzmienia języka, angażując jednocześnie wiele zmysłów, co sprawia, że w tak komfortowych warunkach pociechy znacznie chętniej się uczą.

 • Nauka poprzez zabawę, przedstawianie informacji w ciekawy i kreatywny sposób, aby dzieci chętniej dowiadywały się więcej.
 • Rozwijanie pasji dzieci, ich kompetencji, relacji z innymi, a przy tym nauka samodzielności.
 • Poznanie języka wieloma zmysłami, osłuchanie się ze słownictwem i brzmieniem słów poprzez piosenki, wierszyki i inne zabawy.
 • Spójny i autorski program nauczania, opracowany przez specjalistów, stosowany w całym regionie.
 • Kompleksowe podejście gwarantuje świetne rezultaty i zadowolenie zarówno dzieci, jak i rodziców.
 • Zaangażowani lektorzy z pasją, którzy kochają to, co robią, dlatego nauczanie przychodzi im z łatwością, zawsze są przygotowani do zajęć.
 • Kadra pedagogiczna podchodzi do każdego malucha w sposób indywidualny, z racji, że każde dziecko ma inny temperament i charakter, co jest kolejną zaletą naszej oferty.
 • Kurs angielskiego dla dzieci z Poznania prowadzony jest rzetelnie, profesjonalnie i interesująco.
 • Bazujemy także na aktywizowaniu dzieci w tworzenie własnych zabaw, rozwijając ich kreatywność i myślenie abstrakcyjne.

Lektorzy z pasją

Skuteczna nauka języka obcego nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie doświadczonych i pełnych pasji lektorów, którzy wiedzą, w jaki sposób przekazać dzieciom wiedzę, aby chętnie dowiadywały się więcej, lepiej zapamiętywały zdobyte informacje i przy okazji, same pielęgnowały swoje umiejętności. W ten sposób język angielski dla dzieci staje się dla maluchów przyjemnością, formą zabawy i opcją na ciekawe spędzanie czasu z rówieśnikami. Ponadto nasz program nauczania jest współczesny i skupia się na podejściu komunikacyjnym. Zapraszamy na stronę, w której znajdą Państwo więcej informacji o naszych nauczycielach!

- Dowiedz się więcej

Język angielski dla dzieci w Poznaniu, co jeszcze warto wiedzieć?

 • Głównym założeniem działalności firmy Poliglotek jest edukacja najmłodszych poprzez system aktywizacji, wykorzystujący kreatywność i potencjał maluchów, które w ten sposób się rozwijają.
 • Zapewniamy komfortową przestrzeń dla wszystkich dzieci, w której mogą się czuć się swobodnie, poprzez interakcje z rówieśnikami, współpracę i sprawną komunikację z lektorami, a także dzięki konsultacjom z metodykiem.
 • Wykształcony lektor to nie tylko nauczyciel, ale także kompan w zabawie i osoba godna zaufania, od której bije pozytywna energia.
 • Kompleksowa oferta naszej szkoły pozwala dopasować konkretne elementy do indywidualnych umiejętności, temperamentu, charakteru i potrzeb dziecka.
 • Wykorzystywane są przez Poliglotek rozmaite metody nauki i zabawy, takie jak gestykulacja, obrazki, muzyka, materiały dodatkowe i inne pomoce naukowe, dzięki którym łatwiej połączyć ze sobą słowo w języku angielskim z jego semantyką.
 • Nasz kurs angielskiego dla dzieci realizujemy w Poznaniu, funkcjonując w wielu szkołach podstawowych, przedszkolach, żłobkach, a także współpracując z klientami indywidualnymi.

Choć trudno zdefiniować wiek, od którego najlepiej zacząć uczyć się języka obcego, z pewnością sprawdzi się tutaj znana zasada, czyli im wcześniej, tym lepiej, głównie z tego powodu, że już na etapie przedszkola, kurs angielskiego dla dzieci organizowany przez Szkołę Językową Poliglotek w Poznaniu, sprawdzi się świetnie. Nauka języka obcego wpływa pozytywnie na ogólny rozwój, a dzięki pokonaniu bariery językowej dziecko może otworzyć się na innych, łatwiej nawiązywać relacje. Jest to zatem inwestycja w kompetencje malucha i jego przyszłość.

Nauka języka od najmłodszych lat

Mówiąc o edukacji najmłodszych, coraz większą uwagę poświęca się temu, że już na wczesnym etapie rozwoju, angielski dla dzieci okazuje się świetną inwestycją w ogólny rozwój, pod względem pamięci, logicznego i kreatywnego myślenia, przynosząc także wiele innych korzyści. Współpraca z doświadczonymi lektorami umożliwia przeprowadzenie zajęć merytorycznych poprzez zabawę. W ten sposób maluchy spędzają czas z rówieśnikami, poznają wiele nowych i ciekawych informacji, przy okazji ucząc się nowych rzeczy.

Zacznij uczyć się z Poliglotkiem!

Warto wybrać naukę języka obcego od Szkoły Językowej Poliglotek w Poznaniu, ponieważ wieloletnie doświadczenie lektorów, umiejętności dydaktyczne, pozytywne nastawienie i przyjemna atmosfera sprzyjają efektywnej nauce wśród najmłodszych. Skuteczne przyswojenie języka już na tak wczesnym etapie umożliwia kompleksowy rozwój w kontekście nauki, kontaktów międzyludzkich i poznania samego siebie. Jest to możliwe dzięki autorskiemu programowi nauczania, który uwzględnia aktywizację oraz interakcję uczestników kursu, zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i grupowych.

 • Język angielski

  Kurs angielskiego dla dzieci od Szkoły Językowej Poliglotek z Poznania to świetna okazja, aby dziecko poprzez zabawę nauczyło się podstawowych słów i osłuchało się z językiem obcym. W ten sposób uczestnicy zajęć sprawnie przyswajają nowe informacje, przy okazji rozwijając własny umysł, zdobywając nowe umiejętności oraz kompetencje przydatne na kolejnych etapach nauki.

 • Język francuski

  Nieustannie się rozwijamy, dlatego oprócz angielskiego dla dzieci, oferujemy w Poznaniu także zajęcia z języka francuskiego. Naszym priorytetem jest naturalna komunikacja, więc dzieci poza teorią, starają się przede wszystkim praktykować zdobyte informacje, komunikując się z innymi w języku obcym.

 • Język hiszpański

  Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb klientów, dlatego tworzymy także dla dzieci kursy języka hiszpańskiego. Zależy nam na tym, aby w interesujący sposób poprzez kreatywne zabawy pokazać najmłodszym, że nauka naprawdę może być ciekawa, szczególnie jeśli chodzi o poznawanie innych kultur.

Muzyka i język to dla umysłu prawie to samo. Bicie serca mamy jest pierwszym dźwiękiem, jaki słyszy dziecko przed narodzeniem, dlatego muzyka działa na nas niezwykle stymulująco. Większość dzieci przychodzi na świat z naturalną możliwością słyszenia całej dostępnej uchu ludzkiemu skali dźwięków. Jest to kluczowe dla takiego zjawiska jak nauka języka ojczystego, a dzięki temu –również dla nauki języka angielskiego czy innych języków obcych.

Angielski dla dzieci jest łatwo przyswajalny poprzez piosenki, ze względu na powtarzające się rytmicznie słowa. Naturalnie i bez wysiłku poznają one brzmienie i gramatykę języka, a następnie- wymowę. Dzięki temu język angielski dla dzieci kojarzy się z przyjemnością i zabawą, a w następnych etapach rozwoju najmłodsi mają motywacją do dalszego zgłębiania go.

Nasze kursy językowe dla dzieci w Poznaniu i innych miastach w dużej mierze opierają się na muzyce. Wykorzystujemy piosenki, czasem proste choreografie i instrumenty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz również:

Od lutego zajęcia z języka angielskiego z Poliglotkiem odbywają się również w Szczecinie.

Wszystkie starsze dzieci uczą się przy wykorzystaniu podręczników renomowanego wydawnictwa Pearson. Jednym z najciekawszych a zarazem najlepiej dostosowanych do wieku dzieci tytułów są podręczniki "Our Discovery Island". Podręczniki te poprzez swoją niezwykle ciekawą treść sprawiają, że dziecko przy okazji dobrej zabawy uczy się języka angielskiego. Warto dodać, że nasze zajęcia to nie tylko praca z podręcznikiem - dla dzieci z szkół podstawowych mamy również swój własny autorski program i odpowiednio dostosowane do wieku dzieci materiały.

Szkoła Językowa Poliglotek • E-mail: biuro@poliglotek.edu.pl • Mateusz Melosik - tel. +48 691 407 586 • Facebook